Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Stromen van water

Vier vrouwen onderweg. Een roman over vallen en opstaan met God

Garlough Brown, Sharon


Dit product bevindt zich in:

Romans Overige Romans

Prijs: € 24,99
Voorraad#stock_type# onbekend
(1 beoordeling)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789029737548
Auteur(s) : Garlough Brown, Sharon
Taal : Nederlands
Onderwerp : Vertaalde literaire roman, novelle
Reeks : Reisgenoten (4)
Uitgever : KokBoekencentrum Fictie
Verschenen : November 2024
Druk : 1
Uitvoering : Paperback
Conditie : Nieuw
Pagina's : 400
Afmetingen : 215 x 141 x 29 mm
Gewicht : 456 gram
Beschrijving

Stromen van water is het vierde en laatste deel in de Reisgenoten-serie, een unieke set romans waarin het geloof een belangrijke rol speelt. De boeken zijn niet alleen als fictie te lezen, maar ook zeer geschikt om te gebruiken voor Bijbelstudiegroepen. Eerder verschenen in deze serie Reisgenoten, Kleuren van hoop en Een stap naar vrede.

In Stromen van water van Sharon Garlough Brown proberen Mara, Hannah, Charissa en Becca zich een weg te banen langs diepe vreugde en hartverscheurend verlies. Terwijl Mara worstelt met haar scheiding, probeert Hannah juist het geluk van haar nieuwe huwelijk te omarmen. Ondertussen voelt Charissa zich overweldigd door haar zwangerschap en is Becca in de rouw over het verlies van haar moeder en wordt ze geplaagd door schuldgevoelens. Lukt het de vier vrouwen om een nieuwe balans te vinden te midden van alle veranderingen?

Velden met een * zijn verplicht
Klantbeoordeling
Stromen van water
Recensie door: Karin

Het laatste deel van deze serie is mooi, intrigerend en inspirerend! Een mooie afsluiter van de Reisgenoten serie. Vanaf het begin word je weer direkt meegenomen in de levens van de leden van de Degelijke Schoenenclub; Mara, Hannah, Charissa. In dit verhaal lees je ook over Becca, de dochter van Meg. De vrouwen zijn intussen een soort van 'vriendinnen' geworden. Door het lezen van hun verhalen neem je als het deel aan hun leven. In de eerdere delen heb je een inkijkje mogen nemen in hun (geestelijke) leven en hun gedachtenwereld. Je ervaart een band met ze en je bent benieuwd hoe ze hun weg gaan vervolgen. Je leeft mee met hun alledaagse worstelingen, hun mooie momenten en de geloofslessen die ze persoonlijk en met elkaar leren. Het zijn vrouwen zoals jij en ik die alleen en met elkaar hun weg zoeken in het leven en in hun leven met God. De lessen die ze leren, de (soms moeilijke) keuzes die ze moeten maken, de vragen die ze hebben. Herkenbaar en bemoedigend. Een roman die je niet alleen uren leesplezier geeft, maar ook je hart raakt en je aanmoedigt om op reis te gaan met God.